HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI
Seyhan Belediyespor Zirvede

Seyhan Belediyespor Antrenör Fuad  Kınalı,  ? Yüksel  Gençlikspor  müsabakası  gerçektende kıran  kırana  bir mücadele içerisinde geçti.  Her iki takımda  iyi bir perormans  örneği  sergiledi.  Serbay?ın  ilk yarıda sakatlanıp oyuna devam edememesi  planımızı  bozdu. Hiç bir mazeretimiz yok. Tempomuzu arttırıp engelleri  kayıpsız  aşmalıyız ? dedi.

HER  MAÇ  ZORLU GEÇECEK

Ligde  her maçın zorlu geçeceğini belirten Seyhan Belediyespor Antrenörü  Fuad  Kınalı şöyle konuştu: ?  Genç,  koşan  ve  disiplnli bir kadroya sahibiz.  Bu avantajımızı  en  iyi şekilde değerlendiremeye çalışıyoruz. Hafta  sonunda Ülkügücü ile karşılaşacağız. Hedefimiz iyi oynayıp  galibiyete uzanmak. Bunuda başaracağımıza inanıyorum ?

 

HENTBOL CULAR ÜZGÜN

Deplasmanlı Erkekler Hentbol Birinci Liginde mücadele eden Seyhan Belediyespor Hentbol takımı  geçtiğimiz Pazar günü  deplasmanda karşılaştığı Muğla/Köyceğiz  Belediyespor?a  34-29  yenildi.  Antrenör Mehmet Bilbek, ? Son  haftalarda alınan sonuçlar bize hiç yakışmıyor. Bir maç kazanıp  moral bulmalıyız ? dedi.