HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI
Lösev Adana Yeniyılı karşıladı

Adana’da hayata geçirilen etkinlik Cumartesi günü Anemon Otel’in ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık Eğitim Vakfı bu sene de başta Ankara olmak üzere Türkiye genelinde ki ofislerinde, kayıtlı lösemili ve onko çocuklar için geleneksel hale gelen Yeni Yıla Merhaba Etkinlikleri düzenliyor.

21 yıldır “Hayatımız Çocuklarımız” sloganıyla lösemili ve onko çocukların daima yanında olan LÖSEV, bu yeni yılda da çocukları yalnız bırakmadı. LÖSEV Adana İrtibat Ofisi, Yeni Yıla Merhaba etkinliğinde Adana ilinde kayıtlı lösemili ve onko çocuğa coşkulu bir kutlama yaşattı.

Çocukların yeni yıla coşku ve umut içinde başlaması amacıyla dans- müzik gösterileri ve sürprizlerle dolu etkinlikte çocuklar doyasıya eğlendi. Yeni yıl pastası, Noel Baba, Noel Annenin yanı sıra palyaçolar ve eğlenceli aktivitelerin yer aldığı partide çocuklar yeni yılı coşkuyla karşıladı. Çeşitli müzik ve dans şovları ile renklenen etkinliğin sürprizi balon yağmuru oldu. Palyaço ve Noel Baba kostümlü animatörlerle keyifli anlar yaşayan çocuklar etkinlik salonundan yağan balonlarla oynayarak moral depoladı. Yeni yıl pastasını da hep birlikte kesen çocuklar yeni yıla dair umutlarını tazeledi.

 

 

LÖSEV Adana İl Koordinatörü Sevtap Öz “LÖSEV olarak tüm Türkiye’de olduğu gibi Adana’da da çocuklarımızla yeni yılı buluşmasını gerçekleştiriyoruz. Amacımız onların yaşadığı zorlu süreçleri bir nebze de olsa unutturup gönüllülerince eğlenecekleri bir gün yaşatmak ve yeni yılı coşkuyla karşılamalarını sağlamak. Büyük LÖSEV ailesi olarak her zaman çocuklarımızın yanındayız. 2020 yılından temennimiz tüm çocuklarımız için önce sağlık,  ülkemiz ve dünya için barış ve huzur. Tüm ülkemizin ve LÖSEV’in yanında olan destekçi ve gönüllülerimizin yeni yılını kutluyoruz” dedi.

Çocukların en önemli yeni yıl dilekleri ise hem kendileri, hem diğer kardeşleri ve hem de tüm çocuklar için “Sağlık“ dilemek oldu…