HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI
Okullar arası Genç Kızlar Hentbol İl Birinciliği Müsabakaları sona erdi

Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü’nün faaliyet programında yer alan "Okullar arası Genç Kızlar Hentbol İl Birinciliği Müsabakaları" tamamlandı.

 

Asım Savaş Spor Salonunda yapılan müsabakalarda, sporcuların mücadeleleri maçlara renk kattı. Müsabakaların sonunda Ada Sokağı Ortaokulu Hentbol Takımı Adana İl birincisi oldu.

Müsabakaların ödül töreninde konuşan Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Sorumlusu Ramazan Bahadır, “Oldukça güzel ve mücadelenin hiç bitmediği maçlar seyrettik. Bir takım sporu olan Hentbol ’un gençler arasında bir birlik ve beraberlik duygusu geliştirdiğine inanıyorum. Başarılı olan takım sporcularımızın daha çok çalışıp ileriki maçlarda İlimizi en iyi bir şekilde temsil edeceklerine inancım tamdır. Bizlere destek olan Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Abdulkadir Ataşbak’a teşekkür ediyor başarılı olan sporcu kardeşlerime de başarılarının devamını diliyorum.” Dedi.

Müsabakaların sonunda dereceye giren sporcuların madalyalarını Okul Sporları Sorumlusu Ramazan Bahadır, Ada Sokağı Ortaokulu Müdürü Ali Türkmen, antrenörler ve beden eğitimi öğretmenleri verdi. Gençlik ve Spor Sarıçam İlçe Müdürü Ali Bilgiç ile Hentbol Adana İl Temsilcisi Atilla Güneş müsabakaları yakından takip etti.

Müsabakalarda dereceye giren okulların isimleri şu şekilde:

1.       Ada Sokağı Ortaokulu

2.       Orhan Gazi Ortaokulu

3.       Mehmet Akif Ortaokulu

4.       Nuri Zekiye Has Ortaokulu